ZEN Wprowadza Eskpresowe Przelewy PLN Na Binance!

Kiedy chcemy kupić kryptowaluty, jednym z wyzwań jakie przed nami stoją jest przeniesienie złotówek na giełdy.

Opcji jest coraz więcej jednak w zależności od opcji jaką dla siebie wybierzemy musimy zwrócić uwagę na czas transferu, koszta oraz możliwość zamiany naszych PLN na Bitcoina, stablecoiny czy inne kryptowaluty na giełdzie docelowej.

ZEN wprowadza możliwość wpłaty złotówek na największą giełdę kryptowalut na świecie Binance na bardzo prostych zasadach co niesie ze sobą kilka istotnych benefitów.

Ekspresowe wpłaty PLN na Binance dzięki ZEN

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji poznać ZEN

Jest to firma fintech z Polski, działająca od 2020 w ponad 30 krajach oferująca usługi w zakresie płatności oraz zarządzania finansami osobistymi. Licencje otrzymali od Banku Centralnego Litwy przez, który są regularnie audytowani.

ZEN to także aplikacja na telefon wraz z kartą wielowalutową, dostępem do kont w 30 walutach, wymianą walut po bardzo dobrych kursach Mastercard czy płatnościami kartą za granicą.

Dla osób na rynku kryptowalut ZEN także ma do zaoferowania kilak ciekawych rozwiązań takich jak wpłaty oraz wypłaty złotówek, euro czy innych walut z i na giełdy, a co dla mnie osobiście jest bardzo istotne na tę chwilę wciąż wypłaty PLN z giełd takich jak ByBit czy Binance są darmowe.

Pojawia się jednak kolejna możliwość, która sprawia, że możemy przetestować dla siebie ZEN dokonując ultra szybkich depozytów PLN na Binance na bardzo prostych zasadach bez potrzeby ściagania aplikacji.

Jak to działa?

Zasady są bardzo proste: na swoim koncie na giełdzie Binance (jeśli nie masz konta TUTAJ znajdziesz tutorial A-Z jak je poprawnie założyć) wybierz opcję WPŁAĆ, następnie Depozyt Bankowy, następnie wpisz kwotę jaką chcesz zasilić swoje konto na giełdzie, wybierz metodę płatności ( np karta czy Google Pay) , potwierdź transakcję i... już. Środki są na Twoim koncie na Binance. Cały proces zajmuje około minuty.

Pełny (minutowy) tutorial w video poniżej. To naprawdę proste.

Wiedz jednak, że ta opcja ma pewne zasady: limit dzienny transakcji to 1000 euro (około 4300zł) a opłata to 1%

Podsumowując nowe ekspresowe wpłaty ZEN (bez potrzeby ściągania aplikacji) na Binance to:

  • wpłata PLN bezpośrednio na największą giełdę kryptowalut na świecie
  • najlepsze kursy Bitcoina, Ethereum i USDT do PLN dzięki płynności na Binance
  • ultra szybkie transfery
  • wygoda i prostota
  • 1% prowizji
  • limit dziennych transferów 1000euro (4300zł)

Natomiast jeśli ta metoda Ci się podoba to zapewne spodoba Ci się co oprócz tego ma do zaoferowania ZEN w wersji mobilnej po ściągnięciu aplikacji jak chociażby darmowe i natychmiastowe wypłaty PLN i EUR ;) 

Więcej o korzyściach pisałem we dwóch wpisach na X TUTAJ oraz TUTAJ

Jeśli chciałbyś przetestować pełne możliwości aplikacji ZEN podczas rejestracji (przed jej ukończeniem) wpisz kod OSTAPOWICZ (duże litery) aby aktywować darmowe konto Platinum na 60 dni. Po tym czasie zdecyduj czy jest to aplikacja dla Ciebie. U mnie ZEN na tę chwilę to aplikacja najczęściej używana na rynku kryptowalut do transferów PLN.

konto ZEN Platinum na 60 dni za FREE z kodem ''OSTAPOWICZ''

#reklama

Aktualności

Zobacz więcej