RENZO - Nowy launchpool na giełdzie Binance

Do zgarnięcia darmowe krypto RENZO

RENZO to kolejny projekt krypto, który startuje przez launchpool Binance a dla nas to okazja aby załapać się darmowe tokeny

Czym jest RENZO:

Jest to projekt z niszy re-stakingowej. Jest to protokół, który upraszcza całą złożoność stakingu dla użytkownika końcowego i umożliwia łatwą współpracę z operatorami węzłów EigenLayer oraz usługami weryfikowanymi (AVSs).

ezETH to płynny token restakingu Renzo, który pozwala użytkownikom na korzystanie z restakingu, jednocześnie zachowując płynność.

$REZ to rodzimy token użyteczności i zarządzania dla protokołu Renzo, który będzie używany do głosowania nad propozycjami zarządzania w sprawach dotyczących protokołu Renzo, w tym niektórymi kluczowymi środkami operacyjnymi protokołu.

W prostszych słowach:

Staking zapewne znacie czyli sposób nie tylko na zabezpieczanie sieci ale także na generowanie dodatkowych % za ''zamrażanie'' swoich kryptowalut.

Re-staking to koncepcja, która pozwala na umieszczanie tokenów w celu zabezpieczania zarówno głównej sieci (głównie Ethereum), jak i kilku protokołów i zdecentralizowanych aplikacji na niej opartych.Renzo ma na celu proszczenie procesu interakcji użytkownika z operatorami i węzłami EigenLayer, kluczowego protokołu do restakingu, na którym zbudowane jest Renzo.

Głównym zadaniem tokena $REZ jest govenrance czyli zarządzanie i decydowanie nad zmianami w protokole. kto ma tokeny, głosuje nad tym co będzie działo się  w projekcie.

Na obecną chwilę RENZO zajmuje drugie miejsce wśród protokołów restakingowych z TVL ( zablokowanym kapitałem w protokole) na poziomie ponad $3mld

Funkcje platfromy Renzo:

Restaking: Użytkownicy lokujący ETH lub płynne tokeny stakingowe (LST) otrzymują ezETH, instrument pochodny reprezentujący ich pierwotne zasoby.

Strategiczne zarządzanie: Jako menedżer strategiczny, Renzo usprawnia proces reinwestycji poprzez optymalizację alokacji tokenów.

Udoskonalony interfejs użytkownika: Platforma oferuje ulepszony interfejs, który ułatwia nawigację i operacje użytkowników.

Efektywna dystrybucja: Nagrody otrzymane w wyniku działalności są zabezpieczane przez protokół i włączane do wartości ezETH, co zapewnia użytkownikom tokeny generujące dochód pasywny.

System nagród: Użytkownicy są nagradzani za aktywne zaangażowanie i przyczynianie się do rozwoju platformy za pomocą punktów ezPoints i EigenLayer Points.

Głosowanie społeczności: Renzo implementuje systemy zarządzania, takie jak głosowanie w czasie rzeczywistym, mające na celu zapewnienie przejrzystości i demokratyczności w procesie decyzyjnym.

Inwestorzy:

W prywatnej rundzie inwestycyjnej, z 15 stycznia 2024 r. i RENZO zebrał około $3,2mln. Inwestorzy to Maven 11 Capital, Figment Capital, OKX Ventures i później dołączył Binance Labs, którego kwota inwestycji nie jest znana.

Tokenomia:

-Total supply 10,000,000,000

-Początkowy supply: 1,050,000,000 czyli 10.5%

-Uwalnianie tokenów stopniowe, nabierze tempa na początku roku 2025 i do 80% tokenów w obiegu poczekamy aż do roku 2027

Launchpool czyli jak załapać się na tokeny:

Musisz mieć najpierw konta na giełdzie Binance. Jeśli nie masz, link partnerski do rejestracji: https://bit.ly/GieldaBinanceRejestracja

Launchpool jest to miejsce gdzie poprzez staking kryptowalut bierzemy udział w farmingu nowych tokenów które jeszcze na rynku się nie pojawiły.  

Launchpool pozwala hodlerom mieć ciastko i je zjeść, ponieważ ''zamrożone'' tokeny na stakingu wracają do nas w całości plus otrzymujemy dodatkowe tokeny z puli, w tym przypadku tokeny $REZ

Jak to działa:        

Przydział jest zależny od ilości stablecoinów FDUSD i/lub BNB jakie zamroziliśmy na czas farmingu.    

Zamrażasz swoje tokeny $FDUSD i/lub tokeny $BNB na Binance na czas trwania farmingu ( 6 dni dla projektu RENZO, wystartowało dzisiaj) i w zamian otrzymujesz tokeny $REZ z puli 250,000,000 sztuk adekwatny do ilości swoich krypto jakie zamroziłeś    

Pełną instrukcję jak to działa nagrałem tutaj:  https://youtu.be/cLudIDPcSi4

Znajdziesz w tym filmie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Ważne!

W launchpoolu mozesz brać także udział lokując swoje $BNB w dziale EARN i tym samym jednocześnie łapiesz się na launchpool, Megadrop oraz na % z blokowania BNB

Powodzenia

*wpis powstał przy współpracy z giełdą kryptowalut Binance

Aktualności

Zobacz więcej